Assassin’s Creed, Skyrim gibi olacak!

09 Mayıs 2017 117 0

Assassin’s Creed: Empire için ortaya çıkan yeni bilgiler oyuncuları hayli heyecanlandıracak cinste. Yeni Assassin’s Creed tıplı Skyrim gibi devasa bir oyun olacak!
09.05.2017 / 12:00
Assassin’s Creed, Skyrim gibi olacak!
Assassin’s Creed muhtemelen 2017 yılının en merakla beklenen oyunlarından biri olma özelliğine sahip. Assassin’s Creed: Syndicate ile beraber seriye mola veren Ubisoft, yeni oyunu sır gibi saklamayı başardı.

Dünyanın en zengin oyuncusu! Dünyanın en zengin oyuncusu!
Dünyanın en zengin oyuncu ile tanışın. Tera Online’ın sadık oyuncusu milyarlarca dolarlık…
Assassin’s Creed büyük değişimler ile gelecek
Elbette oyunun daha duyurulmamış olması, bazı şeylerin ortaya erkenden çıkmasına engel değil. Assassin’s Creed Empire ismi ile sızdırılan yeni yapım, muhtemelen Eski Mısır döneminde geçecek.

Ubisoft tüm sızıntıların ışığında önümüzde E3 konferansında yeni Assasin’s Creed’i bizlere duyuracak. Peki, oyun nasıl olacak? İşte bu noktada söylentilere kulak kabartmak gerekiyor.

17-05/09/assassins-creed-empire-sdn-2.jpg

Yapı aynı Skyrim gibi devasa bir oyun dünyasında geçecek ve ana karakterimizi özgürce geliştirebileceğiz. 2011 yılında piyasaya sürülen Skyrim’in halen açık dünya oyunları için çıkış noktası olduğunu düşünürsek, AC: Empire’ın da bu yoldan gitmesi hayli sevindirici.

Diğer bir önemli dedikodu ise ana karakter noktasında ortaya çıkıyor. Tıpkı Syndicate gibi Empire da hem kadın hem de erkek ana karaktere sahip olacak.


SDN – ShiftDelete.Net

BENZER KONULAR
reklam
reklam