Nicemill
Nicemill

Bayer, Türkiye’deki Start-up’lara Sesleniyor

22 Mayıs 2018 22 views 0

Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir İlaç, Tüketici Sağlığı, Hayvan Sağlığı ve Tarım Ürünleri alanında faaliyet gösteren Bayer, bu alanlardaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlere odaklanmaya devam ediyor.

Bayer, iş dünyasına yeni bir soluk getiren ve rekabeti yaratıcı bir şekilde yükselten Start-up şirketlerini, 2018’de hayata geçen Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma Programı gibi, uzun süredir uygulanan programlar ve çalışmalar ile destekliyor.

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için hâlihazırda sağlık dikeyinde Türkiye‘de kurulan Türk Start-up şirketlerinin tanıtılması amacıyla Bayer, bu şirketlerin tek bir görsel üzerinde isim ve logoları ile yer alacağı ve belli mecralarda paylaşılacağı bir çalışma hazırlıyor.

Bayer, sağlık dikeyinde Türkiye’deki Start-up’ları bu çalışmada yer almaya davet ediyor. Yer almak isteyen firmaların yasal logo, şirket unvanı ve çalışma alanını grants4apps.tr@bayer.com adresine göndermesi gerekiyor. Bu firmaların unvan ve logoları, Türk Start-up şirketlerini tanıtmak amacıyla Bayer Türk tarafından hazırlanan listede yer alacak ve söz konusu liste yazılı ve görsel basında, sosyal medyada ve pek çok farklı mecra ve alanda paylaşılacak.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

kizilay_banner_300X300
HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
DÖVİZ KURLARI

DOLAR

EURO

ALTIN

BIST100
Kurumlar
Bilim ve Teknoloji, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

BİLİŞİM MEDYASI DERNEĞİ (BMD) YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

Bilim ve Teknoloji, Etkinlikler, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

Bilişim Medyası Derneği’nde Yeni Dönem