Deloitte Teknoloji Fast 50’ye başvurular başladı

17 Temmuz 2018 88 0

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye, bu sene de en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini bir araya getiriyor! Bu yıl Türkiye’de 13’üncüsü düzenlenecek olan program, ülkenin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine kendilerini uluslararası platforma taşıma fırsatı sunuyor.

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü “Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı”nın Türkiye ayağı başvuruları başladı. Program, her yıl olduğu gibi bu yıl da, son dört senede en hızlı büyüyen ve cirosunu en hızlı artıran teknoloji dünyasının yıldızlarını buluşturuyor.

Bu sene 13’üncüsü düzenlenen “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye”de, ülkenin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirlenecek. Bu şirketler, programın uluslararası ayağı olan ” Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA” programına katılarak Avrupa ve dünyaya açılma şansını yakalayabilecek.

Geride bırakılan 12 sene boyunca program ile Türkiye’den 23 farklı şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını uluslararası seviyeye taşımakla beraber yeni network’ler de kurdu. En hızlı büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olmuştu.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji ödül programlarından biri olan “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye” 2018 için başvurular, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Program hakkında detaylı bilgiye ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı tanıtım videosunu ise buradan izleyebilirsiniz.

Deloitte Technology Fast 50 hakkında
Deloitte’un 1995 yılından beri dünyanın 37 ayrı bölgesinde 3 ayrı program halinde oluşturduğu Teknoloji Fast 50 Programı teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektörlerinde yer alan şirketlerin son 4 yıldaki net satışlarındaki büyüme oranlarına göre belirleniyor. Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda yer alan şirketler, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast 500 Programı’na da aday oluyorlar. Daha fazla bilgiye http://fast50.deloitte.com.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Deloitte hakkında

Deloitte; İngiltere mevzuatına göre kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited (“DTTL”) şirketini, üye firma ağındaki şirketlerden ve ilişkili tüzel kişiliklerden bir veya birden fazlasını ifade etmektedir. DTTL ve üye firmalarının her biri ayrı ve bağımsız birer tüzel kişiliktir. DTTL (“Deloitte Global” olarak da anılmaktadır) müşterilere hizmet sunmamaktadır. Global üye firma ağımızla ilgili daha fazla bilgi almak için www.deloitte.com/about adresini ziyaret ediniz.

Deloitte, denetim, danışmanlık, finansal danışmanlık, risk danışmanlığı, vergi ve ilgili alanlarda, birçok farklı endüstride faaliyet gösteren özel ve kamu sektörü müşterilerine hizmet sunmaktadır. Deloitte her beş Fortune Global 500® şirketinden dördüne hizmet verirken, dünya çapında farklı bölgelerde 150’den fazla ülkede yer alan global üye firma ağı ile, müşterilerinin iş dünyasında karşılaştıkları zorlukları aşmalarına destek olmak ve başarılarına katkıda bulunmak amacıyla dünya standartlarında yüksek kalitede hizmetler sunmaktadır. Deloitte’un yaklaşık 263.900 kişilik uzman kadrosunun iz bırakan bir etkiyi nasıl yarattığı konusunda daha fazla bilgi almak için FacebookLinkedIn ya da Twittersayfalarımızı takip ediniz.

BENZER KONULAR
reklam
reklam