NicemillNicemill
NicemillNicemill

Girişimciler Cyberpark’ya Ringe Çıkıyor

14 Mart 2017 73 views 0

Get In The Ring etkinliği bu yıl Bilkent Cyberpark tarafından gerçekleştirecek. 1 Nisan 2017’deki etkinlik için başvurular başladı. Kazanan girişimci, final için Singapur’a gönderilecek.

Uluslararası bir organizasyon olan GET IN THE RING etkinliği bu yıl Türkiye‘de Bilkent CYBERPARK tarafından gerçekleştirecek. Ankara‘da ilk defa yapılacak olan yarışmaya tüm Türkiye‘den girişimciler kabul edilecek ve ödül olarak kazanan girişimci Get In The Ring Final için Singapur‘a gönderilecek.

BÜYÜK FIRSAT

Bilkent CYBERPARK, 14 yılı aşkın tecrübesi ile girişimcilik alanında ulusal ve uluslararası ödüllü birçok program yürütürken, gençlerin girişimcilik becerilerini geliştirmeleri ve uluslararasılaşmaları için onlara GET IN THE RING ANKARA CYBERPARK ile bir kez daha büyük bir fırsat sunuyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

1 Nisan 2017’de gerçekleşecek olan etkinlik için başvurular başladı! İngilizcesine güvenen, inovatif iş fikirleri olan ve ölçeklenebilir girişimciler başvurularını 17 Mart tarihine kadar http://getinthering.co/ankara linkinden yapabilirler.

Kaynak : bilisimdergisi.org.tr

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

kizilay_banner_300X300
HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
DÖVİZ KURLARI

DOLAR

EURO

ALTIN

BIST100
Kurumlar
Bilim ve Teknoloji, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

BİLİŞİM MEDYASI DERNEĞİ (BMD) YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

Bilim ve Teknoloji, Etkinlikler, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

Bilişim Medyası Derneği’nde Yeni Dönem