Girişimciler ve mentorlar beşinci kez GBA Mentor Clinic’te buluşuyor!

08 Mayıs 2017 127 0

Girişimcilik ekosisteminde bilgilerin ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen GBA Mentor Clinic ile başlangıç aşamasında olan, geliştirilmeye ve rehberliğe ihtiyaç duyan girişimler, ekosistemin Türkiye ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle bir araya geliyor.

Bugüne kadar yaklaşık 1500 girişimciyi 150 mentorla buluşturan Mentor Clinic’te, Avrupa’ya açılma konusunda potansiyeller keşfedildi, girişimciler ortak ve ekip arkadaşları buldu, yatırım aldı, öğrenciler iş ve staj olanağı elde etti.

Daha önceki yıllarda Ali Sabancı, Murat Özyeğin, Emre Kurttepeli, Candace Johnson ve Elmira Bayraslı gibi özel konuşmacıları ağırlayan etkinlik, bu yıl 23 Mayıs‘ta Raffles İstanbul‘da gerçekleşiyor.

İyi günde kötü günde girişimiciliğin işleneceği GBA Mentor Clinic V‘te her yıl olduğu gibi, bu yıl da girişimciler mentorlarla buluşuyor; mentorluk desteği ile fikirler büyüyor, süreçler hızlanıyor, girişimcilik ekosistemi daha da güçleniyor.

 

Sen de iş fikrini ve girişimini kendi seçeceğin mentorlar ile geliştirmek istersen, GBA Mentor Clinic V’teki yerini ayırmayı unutma!

Mentorların tam listesine buradan ulaşabilir, TEGV‘e minimum 30TL bağış yaptıktan sonra mentorluk almak için dilediğin 2 mentoru seçebilirsin. 

Etkinlik Programı
09.00-09.30 Kayıt
09.30-12.30 Konuşmalar
Levent Erden – İyi Günde Kötü Günde Girişimcilik
Nazım Salur / Bi Taksi, Kurucu – Krizle Mücadele
Sertaç Taşdelen / Binnaz Abla, Kurucu Ortağı- Girişimcilik Hikayesi
Ömer Erkmen aka. Ömer Abi – Mentorluk almanın önemi üzerine
Juan Pablo Vazquez / IE Business School Madrid – Küçük balık büyük balığı nasıl yer?
Ceren Sayar / İş Bankası Inovasyon Birim Müdürü – Bir banka girişimcilere ne verebilir?
Hande Çilingir / Insider, Kurucu Ortağı – Girişimcilik Hikayesi 
12.30-13.30 Öğle Yemeği
13.30-17.30 Mentorluk Seansları

Etkinliğe Katıl

BENZER KONULAR
reklam
reklam