Bilişim Dünyasında Bedelli Askerlik Gündeme Oturdu – ANKET

15 Şubat 2018 2.002 views 2

Bedelli askerlik tartışmaları gündemdeki yerini uzun süredir koruyor. Hükümet cephesinden özellikle Fırat Kalkanı Harekatı ve terörle mücadele operasyonları nedeniyle ‘Bedelli askerliğin gündemde olmadığına yönelik’ açıklamalar geledursun, adayların bedelli askerlikle ilgili sosyal medya kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Biz de ebilişim  olarak bedelli askerlik anketi başlattık.

Bedelli askerlik bekleyenler kadar, bedelli askerliğe karşı olanlar hatta adından dahi rahatsız olanlar da bulunuyor. Para karşılığı askerlik hizmet süresinin düşürülmesinin adının ‘Bedelli olmayacağını savunan’ vatandaşlarla, bedelli askerliğin hainlik olmadığını, bedelli askerliğin ihtiyaç olduğunu vurgulayan vatandaşlar sosyal medya üzerinden sık sık karşıya geliyor.

Bedelli askerlik sizce ihtiyaç mı, yoksa gereksiz ve adaletsiz bir uygulamamı mı? görüşlerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bizlerde bu durumda vatandaşlarımızın bedelli askerlik düşüncelerini paylaşmalarını bekliyoruz Lütfen aşağıdaki ankete katılınız

 

Gündemde Bedelli Askerlik Var, Sizce Bedelli Askerlik Gelmeli mi?

   

  BENZER KONULAR
  YORUM YAZ

  Mehmet Akgün

  Bedelli askerlik kalıcı yasalarla düzenli hale gelsin, geliri fakir askerlerin ailelerine maaş ve sosyal devletin gelişmesine ayrılsın. Gençlerin yanındayız.

  ibrahim

  #BedelliAskerlik herkesin yararına olacak birşey. Hem millet yararlansın hem devlet.

  DÖVİZ KURLARI

  DOLAR

  EURO

  ALTIN

  BIST100
  Bilim ve Teknoloji, Devlet Destekleri, Girişimciler, Haberler

  Üst Düzey Türk Mühendisler, Neden Hollanda’ya Göç Etmeye Başladı?

  Bilim ve Teknoloji, Devlet Destekleri, Girişimciler, Haberler

  Gizli bilgileri “milli ışık” koruyacak

  Bilim ve Teknoloji, Devlet Destekleri, Girişimciler, Haberler

  Akınsoft’un ‘insansı’ robotları kışla nöbetine talip