Hayallerini T-BİGG ile gerçekleştir!

28 Haziran 2017 98 0

Hayalindeki teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirmek için 150.000 TL’ye kadar sermaye desteği ve mentorluk sunan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci Programı’na (BİGG) erişmeni sağlayan T-BİGG Programı başvurularımız devam ediyor.

TÜBİTAK Desteği ile Girişimcilik Hayallerini Geliştirmek İsteyenler T-BİGG’de Buluşuyor.

Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları bu yıl da TÜBİTAK BİGG başvurularında ODTÜ TEKNOKENT’in desteğini alacaklar.

Programın ilk yılı tamamlanırken, desteklenen girişim sayısı ve destek oranı göz önünde bulundurulduğunda, en başarılı TÜBİTAK BİGG Uygulayıcı Kuruluşu ODTÜ TEKOKENT oldu. Geçen sene TÜBİTAK BİGG paneline çıkan girişimcilerimizden 150.000 TL sermaye desteği almaya hak kazananlar şirketlerini

ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde kurdular ve yatırımcılarla görüşmeyi sürdürmektedir. Hatta T-JUMP San Francisco ofisimizde yatırımcılarla buluşup girişimini Amerika’ya duyuran ekiplerimiz de oldu. Sen de T-BİGG’e başvurarak ODTÜ TEKNOKENT’in tecrübeli eğitmen, mentor ve yatırımcılarıyla birlikte fikrini başarılı bir iş modeline dönüştürüp ve uluslararası başarılara imza atabilirsin.

[button color=”” size=”” type=”round” target=”” link=”http://bigg.odtuteknokent.com.tr/”]BAŞVURMAK İÇİN[/button]

Başvuru Koşulları

En az lisans(örgün öğrenim veren) programından 1 yıl içerisinde mezun olabilecek ve en son mezuniyet tarihi üzerinden 10 yıldan fazla süre geçmemiş , teknoloji ve yenilik odaklı fikir sahipleri  başvuruda bulunabilir. Bir diğer koşulu da eğer bir şirkette ortaklığın var ise ve/veya Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Tekno Girişim ya da TÜBİTAK’ın 1512 Programı’ndan destek aldıysan, BiGG’e başvuru yapamıyorsun.

BENZER KONULAR
reklam
reklam