İletişim

15 Haziran 2017 262

2016 yılının Kasım ayında Nicemill firması tarafından kurulan ebilişim, internet alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eden Türkiye’nin lider teknoloji Ekohaber sistemidir. Sektöre yön veren birçok profesyonelin günlük olarak takip ettiği ebilişim, güncel yeni web girişimlerinden bu alandaki yatırım haberlerine kadar geniş kapsamlı yazı ve analizlere yer vermektedir.

İş ve bilişim dünyasının genç yöneticilerine ve teknolojiye meraklı her kesime hitap eden ebilisim haber portalı; teknoloji, yeni ürünler, uygulamalar gibi anlık dijital haber içerikleri takipçileri ile paylaşıyor. Her gün, günün gelişmelerini aktardığı günlük bültenleri ile takipçilerine çok özel bir ayrıcalık sunan ebilişim haber portalı, anlık haberlerini takipçilerine sosyal medya hesapları üzerinden de iletmektedir.

Nicemill Bilişim Hizmetleri 

Genel Yayın Koordinatörü
Çağlar Çamlık

Editör
Çağrı Kaan Tekinay
Mehmet Uzman
Aylin Irmak
Serkan Ak

Teşekkürler
Türkiye Bilişim Derneği
Bilişim Medyası Derneği

Reklam Satış ve Rezervasyon iletişim
info@ebilisim.org

Bülten göndermek için
info@ebilisim.org

 

ebilişim Etkinlikler: Girişimcilik etkinlikleri, meetup‘lar, hackathon’lar, eğitimler, yarışmalar, kariyer günleri, söyleşiler, demo day‘ler… Dijital ve teknolojik dünyaya dair tüm etkinlikleri ebilişim Etkinlik platformumuzda bulabilirsiniz.

ebilişim Kariyer: Dijital dünyadaki iş ilanlarını inceleyebileceğiniz ebilişimKariyer; eleman.net ile yaptığımız bir anlaşma sonucu şu an eleman.net altyapısıyla hizmet veriyor.

ebilişim’e ulaşın!

ebilişim editör ve yazarlarıyla iletişime geçmek için editor@ebilisim.org adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz. Basın bülteni gönderimleriniz için lütfen info@ebilisim.org adresini kullanınız.

ebilişim ekibine katılmak için  ve yazarlık başvurunuzu buradaki form üzerinden yapabilirsiniz. 

reklam
reklam