Oracle 2017’de 1000 yeni personel alacak

19 Temmuz 2017 72 0

Oracle, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 1000 yeni iş olanağı sunacağını duyurdu.  ‘Değişim Burada Yaşanır’ sloganı ile şirket, Oracle’ın Bulut bilişim faaliyetlerinin büyümesini desteklemek için hırslı, odaklanmış, dijital konusunda tutkulu yeni nesil Satış Temsilcilerini arıyor. 

Bu kararın ardındaysa şirketin kısa süre önce yayınladığı ve toplam bulut gelirlerinin %58’e varan oranda artış gösterdiği rekor kıran finansal sonuçları yer alıyor.  Oracle günümüzde en hızlı büyüyen bulut şirketi ve bulut faaliyetlerinin bu yıl içinde de büyümesinin daha da hızlanacağını tahmin ediyor.

İnsan Kaynakları, Pazarlama, İşe Alım, Finans, Tedarik Zinciri veya Satış rollerinde iki ila altı yıl arasında iş deneyimine sahip, farklı deneyim ve profillerden kişileri hedefleyen Oracle, güçlü bir kişisel güdüye ve dünyanın en heyecan verici bulut teknolojilerini başarıyla satabilecek yeteneğe sahip adayları işe alacak.

Adaylar, oracle.com/experience adresinde bulunan ‘Değişim Burada Yaşanır’ sayfasını ziyaret ederek EMEA çapındaki birçok farklı pozisyon için hemen başvuru yapabilir. Oracle ayrıca teknolojiye özel ilgi duyan ve bulut bilişimin işletmelere katabileceği dönüşüme tutku duyan yeni mezun seviyesindeki adaylar da arıyor.

Oracle’da işe girmek için ne yapmalı?

EMEA bölgesinde Oracle Buluttan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Tino Scholman’a göre, “Bulut faaliyetlerimiz inanılmaz bir hızda büyüyor, bu nedenle şirketimize yeni nesil yetenekleri kazandırmanın tam zamanı. Gereken motivasyona sahip, akıllı, müşterilerimizin işleri dönüştürmeye istekli ve muhteşem sonuçlar elde etmeyi seven, ilişki odaklı kişileri işe almayı planlıyoruz. Farklılık, benzersiz Oracle kültürümüzün köşe taşlarından biri. Bu nedenle de 1.000 yetenekli kişiye kariyerlerini daha iyi bir noktaya taşıma, mümkün olan en iyi eğitim ve gelişim imkanlarına erişme ve dijital etkinliğe geçişin tam merkezinde yer alan ve en hızlı büyüyen Bulut Şirketi bünyesinde kariyer basamaklarını hızlıca tırmanma fırsatını vermek istiyoruz.”

Oracle Bulut Uygulamaları Satış Rolleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen oracle.com/experience adresini ziyaret edin.

Kaynak : Btnet.com.tr

BENZER KONULAR
reklam
reklam