NicemillNicemill
NicemillNicemill

Türk Telekom’dan sahurda ücretsiz 10 GB internet

17 Mayıs 2018 30 views 0

Türk Telekom yeni kampanyası ile Ramazan ayı süresince sahurda kullanmak üzere 10 GB internet ve mobil hatlara 1000 dakika hediye ediyor.

Geçen yıl Ramazan ayında benzer bir kampanya düzenleyen Türk Telekom, bu yıl da abonelerine ücretsiz internet ve dakika paketi sunuyor. Ramazan süresince geçerli olacak Sahur Kampanyası kapsamında sahur dönemi boyunca (06 Haziran-04 Temmuz 2016) 02:00-06:00 saatleri arasında 10 GB internet ve 1.000 dakika Turk Telekom mobil hatlarla konuşma hediye edilecek.

Faturalı ve faturasız tüm hat sahiplerinin katılabileceği kampanyadan her abone sadece bir kez faydalanabiliyor. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea’dan en az birindeki aboneliğin devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak firmanın kullanımına ve bu firmaların kampanyalarını iletmeleri için onay vermiş olmak gerekiyor.

Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız müşteriler yararlanabiliyor.

Türk Telekom Ramazan 2018 Sahur Kampanyasına nasıl katılınır?

Kampanyaya katılmak için Türk Telekom abonelerinin SAHUR yazıp 5555’e göndermeleri yeterli oluyor. Kampanya’dan çıkmak için IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Faturasız hat abooneleri ise KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek kampanya kapsamında kalan faydalarını görebilirler.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

kizilay_banner_300X300
HAVA DURUMU
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
DÖVİZ KURLARI

DOLAR

EURO

ALTIN

BIST100
Kurumlar
Bilim ve Teknoloji, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

BİLİŞİM MEDYASI DERNEĞİ (BMD) YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

Bilim ve Teknoloji, Etkinlikler, Girişimciler, Haberler, İnternet, Kurumlar

Bilişim Medyası Derneği’nde Yeni Dönem