Türk yapımı korku oyunu Roots of Insanity bu hafta çıktı.

07 Nisan 2017 123 0

Tanıtım

August Valentine Hastanesi’nde sıradan bir gece mesaisi geçireceğini düşünüyordun, ama bu gece, hayatının en korkunç ve akıl almaz gecesine dönüştü. Dr. Riley McClein olarak neyin gerçek olup neyin olmadığını anlamaya çalışırken hastanedeki esrarengiz olayları çözmen gerekiyor. Hem de aynı zamanda yıllardır sana huzur vermemiş epilepsi krizleriyle başa çıkmaya çalışırken… Bu geceden sağ çıkmak, hastalarını kurtarmak ve en önemlisi aklını kaçırmamak için elinden geleni yapmalısın.

Roots of Insanity, birinci şahıs ve üçüncü şahısta oynanan bir hayatta kalma/korku oyunudur. Oyun Crania Games tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Roots of Insanity, August Valentine Hastanesi’nde olup biten gizemli ve korkutucu olaylardan sağ çıkmaya ve aynı zamanda kendi epilepsi nöbetleriyle baş etmeye çalışan Dr. Riley McClein’ın hikayesini anlatıyor.

Oyun Özellikleri:

– Gerçekçi bir dövüş sistemi: Silahsız olarak, bıçaklarla veya tabancalarla kendini savunmaya çalış.
– Beklenmedik gelişmelerle dolu, eşsiz bir hikaye.
– Rastgele ganimet sistemi.
– Tercihe bağlı olarak keşfedilecek gizli alanlar.
SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3-5020U 1.80 GHz, AMD Opteron 3260 HE 2.7 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 285, AMD Radeon HD 5850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4603 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu
İlave Notlar:
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3570K 3.40GHz, AMD Opteron 6238 2.60 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 960, AMD Radeon R9 380
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4603 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu
İlave Notlar: and better versions of the values

Türk oyuncularının beğenisini kazanan ve bir süredir merakla beklenmekte olan bağımsız korku oyunu Roots of Insanity sonunda Steam Dükkan’daki yerini aldı. Unreal Engine ile geliştirilen ve Türkçe seslendirmelere de sahip olan oyun karanlık atmosferi ve hızlı oyun yapısı ile dikkat çeken bir yapım.

14.99 TL fiyat etiketi ile oyunculara sunulan Roots of Insanity, tam Türkçe seslendirme ve altyazı desteğine sahip. Hastanede sıradan bir nöbet gününde içinde bulunduğu esrarengiz durumu çözmeye çalışan Dr. Riley McClein’ı oynayıp hayatta kalmaya çalışacağız.

Dünya çapında heyecan yaratan oyun simdilik performans açısından biraz sıkıntılı gibi gözüksede Crania Games yakında yapacagı güncellemeler ile performans bazında artıs olucaktır.Ayrıca yapılan yorumlara ve bir kaç deneyimden sonra oyunun kötü olmadığıda hatta başarılı bir oyun olduğuda söylenebilir. Tabiki bizlerede Türk yapımlarını elimizden geldiğince desteklemek kalır.
Aşşağıdan oyunun videolarını izleyebilir ve bu LINK ten steam dükkanından satın alabilirsiniz.

BENZER KONULAR
reklam
reklam